O nás…

Náš oddíl (nebo taky Dužina) DUHA Křišťál Lutín je zaměřen na celoroční činnost s dětmi, zejména v oblasti turistické, sportovní, poznávání přírody, ale nevyhýbáme se veškerým dalším činnostem, které děti můžou zajímat, například deskové hry, výtvarné schůzky, poznávací a vzdělávací výlety apod.

Každou středu se scházíme na zhruba 2 hodiny v naší klubovně, která je v budově Středního odborného učiliště strojírenského v Lutíně. Zde hrajeme různé hry, soutěže, něco se občas i naučíme a mimo jiné se zde připravujeme na výpravy.

Zhruba jednou měsíčně jezdíme na výpravy, kde děti většinou čeká pestrý program připravený zkušenými vedoucími a instruktory. Někdy zachraňují rodinu Simpsonových, prožívají příběh Karcoolky, nebo se dokonce starají, aby se v pořádku vrátili domů, ale o těchto věcech nemá cenu psát, je lepší si to prostě zkusit na vlastní kůži – nebo se alespoň podívat na fotky z našich akcí.

Každoročním vyvrcholením celoroční činnosti je letní stanový tábor, kde opět a znovu zažíváme spoustu zábavy a získáváme mnoho nových zkušeností.

Chcete se k nám přidat?

Je to jednoduché, prostě přijďte jakoukoli středu v 16:15 hodin před naši klubovnu, kde se tradičně scházíme. Párkrát se můžete přijít jen tak podívat a když se Vám u nás bude líbit, stačí vyplnit oddílovou přihlášku a zaplatit členský příspěvek (200,- Kč děti a studenti; 300,- Kč dospělí, resp. výdělečně činní).