Skip to main content

Vánoční přespání 2022 – zvadlo

By 10. 12. 202230 prosince, 2022Aktuality

Zveme všechny naše oddílové lidičky na každoročnětradiční „Vánoční přespání“.

Veškeré informace jsou na zvadle níže.
Sejdeme se v pátek v naší klubovně. Můžete přicházet od 16:30. Již tam budeme čekat a postupně vyzdobíme klubovnu, připravíme si oddílový vánoční stromeček, rozbalíme cukroví od maminek a babiček, zkusíme si připravit třeba chlebíčky nebo jednohubky, pod stromeček položíme dárečky pro oddílové kamarády a kamarádky, zahrajeme si nějaké zábavné hry, třeba zazpíváme vánoční koledy nebo jen tak něco a …někdy potom si hromadně rozdáme dárečky, zkoukneme vánoční film, možná si zahrajeme vánoční Carcassonne…

Vezměte si s sebou vše co chcete a budete potřebovat, klidně i oblíbené plyšáčky a hlavně nejlepší pyžamo! Bude také pyžamová párty se soutěží! 😊

S sobotu posnídáme, uklidíme, užijeme si další připravený program a na pozdější oběd již budete doma.

Těší se na vás všichni vedoucí!
Symbolické vstupné 50,- Kč stačí přinést až v pátek na samotné přespání.

Možnost textu (Admin > WeBox > Header Navigation > Off Canvas Menu