Skip to main content

Deskohrátky a Fotokroužek

Ahoj lidi,

od začátku února nám začal fungovat Fotokroužek a od konce února se začneme potkávat v naší klubovně i na Deskohrátkách! Nevypadá to, že nemáme do dělat, ale tohle nás prostě baví – deskovky a focení – přijďte se zapojit, podívat, vyzkoušet si novou deskovou hru nebo zahrát tu svou oblíbenou ve více lidech nebo se naučit dělat dobré fotky. …a pokud nevíte co je to dobrá fotka nebo super deskovka, tak se přijďte zeptat a podívat se. 😉 👍

Níže přikládám naše oba letáčky a časy schůzek našich nových aktivit. Těšíme se na vás! V úterý Lenočka, ve čtvrtek Stoupa a ve středu my všichni i s Renčou a ostatními.

Deskohrátky – každé liché úterý od 16:30 (začínáme 28.2.)
Fotokroužek – každý čtvrtek od 16:30
KDE? Přece v naší klubovně!  😁

Možnost textu (Admin > WeBox > Header Navigation > Off Canvas Menu